Ga naar inhoud

Uien bemesten


RobN

Aanbevolen berichten

In onze buurtmoestuin, die in mei opgeleverd is door de gemeente, blijven de uien wat achter qua groei. 

Andere gewassen ook wel merk ik, dat is ongetwijfeld te wijten aan de kleibodem, jaren niets mee gedaan, onkruid etc.

We hebben een laag compost opgebracht maar niet door de grond gewoeld. Kan ik veilig bij bemesten met wat culterra en wat patentkali?

Ik heb ook nog vloeibare plantvoeding van de action, volgens mij is dat alleen nk, 1 dopje op 5 liter. Is bij mij 1 dopje op 10 liter (volle gieter) .

aangepast door RobN

Onkruidmanager 1.0

Link naar reactie
Delen op andere sites

Als de kleibodem erg verdicht is of dichtgeslagen door de regen dan lukt het de planten door gebrek aan zuurstof niet om de voedingsstoffen goed op te nemen. Bij mesten kan zeker al denk ik dat de patentkali een beetje te laat is omdat die er lang over doet om opneembaar te worden. Vloeibaar lijkt me zinvol, maar niet voor de stortregens die we iedere keer hebben. ,🤣

  • Like 1
Link naar reactie
Delen op andere sites

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...