Ga naar inhoud
Image Image Image Image Image
Image

Opnieuw een nieuweling


RedTomato

Aanbevolen berichten

Hey allemaal, 

Mijn moestuin pak ik steeds wat serieuzer aan en heb me daarom ook aangemeld om kennis en ervaring uit te wisselen met jullie!

Wij hebben nu 2 jaar een kleine moestuin met 3 bedden van ca 4,5 m2. Dat wil ik eigenlijk nog uitbreiden deze lente (gezien de stijgende levensmiddelenprijzen). Daarnaast hebben wij sinds de herfst ook een kleine aanleunserre, zo hebben we meer ruimte voor het ontkiemen en eerder kunnen starten met de verschillende plantjes. Mijn vensterbank heeft maar beperkte ruimte 😄

Naast de moestuin hebben wij ook een aantal kippen en schaapjes en zijn we bezig ons kleine bomenbestand steeds verder uit te breiden. We hebben een heerlijke (oude) kers (maar waar ik niet veel aan had afgelopen 2 jaar door de kersenvlieg), een kleine appelboom en enkele jonge (noten en fruit)bomen die nu nog niet zo veel aan opbrengst brengen. We zijn druk bezig ons (kale) weiland langzaam om te toveren tot een boomweide. We  proberen onze tuin ook steeds aantrekkelijker te maken voor de grote en kleinere nuttige kruipers die de ongewenste mee-eters weghouden. 

Plannen voor dit jaar: 
Ik wil minimaal 2 bedden erbij hebben, met iig aardappels (scheelt ook vruchtbare aarde kopen) en mijn man heeft zijn zinnen gezet op een verhoogt bed. 

Wat heb ik zoal in de moestuin staan? 
Van vorig jaar staat er nog knoflook! De eerste (paarse) wortelen staan al in de tuin net zoals erwten en radijsjes. In de kweekbakken zitten prei, spinazie, suikererwten, tomaten, paprika's, koolrabi, pluksla en witte kool.

Ik zal later nog enkele foto's delen! 

Link naar reactie
Delen op andere sites

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...