Ga naar inhoud
Image Image Image Image Image
Image

4 wijnstokken Regent aangeboden, Amsterdam of Kleef/Nijmegen


fre3ke

Aanbevolen berichten

Ik ga mijn wijnstokken eruit halen. Ze staan sinds 2016. Ze staan hier in zand. Onderstam weet ik niet, de cultivar is Regent. Ze zijn Guyot gesnoeid.

 

Ophalen kan in Kleef, vlakbij Nijmegen, of in Amsterdam.

 

Ze kunnen er nu uit, het blad is eraf. En dan kan de nieuwe aanplant nog nieuwe wortels maken voor de winter.

 

Ze hadden dit jaar valse meeldauw omdat ze te veel in de schaduw stonden. Valse meeldauw overleeft ook op het hout. Maar bij een goede zonnige locatie hoeft de valse meeldauw niet terug te komen.

 

Regent schijnt het niet goed te doen op een heuvel, maar juist wel bij hoog grondwater. Één en ander is ook afhankelijk van de onderstam en die weet ik dus niet. 

aangepast door fre3ke
Link naar reactie
Delen op andere sites

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...