Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Er zijn toch nog een aantal paprika's aan mijn plantjes gekomen.

Helaas zijn ze nog groen en dus niet rijp. Ik weet dat je paprika ook groen kunt eten maar rode of gele paprika is toch veel zoeter?

 

Ik wil de groene paprika's nog verder laten rijpen. Als ik ze oogst en binnen leg, rijpen ze dan nog zoals met tomaten het geval is?

 

Of moet ik de hele planten binnen nemen?

Geplaatst:

De beste manier om paprika's vers te houden is om ze aan de plant te laten hangen. Na het oogsten niet langer dan 14 dagen bewaren.

 

Geoogste groene paprika's zullen niet zo heel veel meer rijpen en zoals Jorieke zegt komt dat de kwaliteit niet ten goede. De paprika's aan de plant laten hangen en nog enkele weken binnen op een lichte en warme plaats zetten zal denk ik beter werken. En groene paprika's zijn ook lekker

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...