Ga naar inhoud
Image Image Image Image Image
Image

bresse kip


erikdc

Aanbevolen berichten

ik heb een broedmachiene hhd mini voor 96kippeneieren of een 150kwarteleitjes,(zo een plastike witte vierkant met geel deksel) ik kweek vooral japanse kwartels en ook soms chinese. mijn uitkomst percentage verschild van tussen 50% soms tot 80%. (vind dat nog meevallen). nu heeft er iemand gevraagd aan mij of ik voor hem eieren van bresse kip wil uitbroeden. zou dat gaan en hoe licht het gemiddelde uitkomst % van bresse kip? hijzelf haalt maar 10%, ik weet wel niet welke broedkast hij heeft

Link naar reactie
Delen op andere sites

Dat ligt uiteraard voor een deel aan de bevruchting en bewaring van de eieren En hoe nauwkeurig de broedmachine is. Ik heb zelf jaren Bresse kippen gehad en had als alles meezat soms wel 100%, maar heb ook wel eens 60% gehad.

Daar valt dus geen zinnig woord over te zeggen, gewoon uitproberen. 

Zeluf doen! Nooit uit de koppigheidsfase gekomen gelukkig!

Link naar reactie
Delen op andere sites

  • 4 maanden later ...
  • 2 weeks later...

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...