Ga naar inhoud
  • updates
    26
  • reacties
    35
  • bezoekers
    2158

De kas is gevuld!


Lisa

7726 weergaven

Afgelopen woensdag het overgrote deel van de zaailingen verhuisd naar de kas.

Alleen binnen staan nu nog wat kleine, later gezaaide plantjes en een aantal zaaibakjes met komkommers en meloenen.

Zaterdag ben ik jarig en ik heb onder andere intratuin bonnen gevraagd, dus dan heb ik hopelijk wat bronnen om grond etc. te kopen om de potten/emmers te vullen waar de tomaten en paprika's in komen te staan.

 

Zo ziet de kas er nu een beetje uit. Een aantal planten gaan overigens naar buiten toe als het warmer wordt.

Sommige planten zijn wat slungeliger dan de andere, maar hopelijk komt dat wel goed.

img133797001334928413.JPGimg133894531334928416.JPGimg133922431334928420.JPGimg134018971334928423.JPG

 

Hier de oudste aubergine telg. Wel wat brandschade binnen opgelopen, maar voor de rest ziet 'ie er mooi uit.

 

img133355971334928406.JPG

 

Een aantal tomatenplanten krijgen al bloemetjes, o.a. de Micro Tom die als tweede staat afgebeeld.

img133650411334928410.JPGimg134325271334928429.JPG

 

Buiten heb ik de erwten en sugar snaps geplant en heb nog extra erwten ernaast gezaaid die laag blijven.

Voor de hoge erwten moet nog een ondersteuning worden geplaatst.

img134912991334928433.JPG

 

De gebroken peperplant lijkt zich goed te herstellen, de zijtakjes beginnen aardig te groeien.

img133229361334928403.JPG

 

En ik heb onbedoeld twee tomatenplanten die aardappelblad hebben, van de Hilbilly wist ik het al maar de Brandywine Pink heeft ook aardappelblad. Hieronder staat de Hilbilly, blijft toch even wennen.

img134164801334928426.JPG

5 reacties


Aanbevolen reacties

Die aubergine plant ziet er goed en groot uit!

Net als je tomaten planten overigens. Is het niet handiger om bonnen van bouwmarkten te vragen? Potgrond is daar meestal een stuk goedkoper!

Je kunt ook wat kale takken tussen de erwten zetten om ze in te laten klimmen. Natuurlijk en gratis

Link naar reactie

Ziet er goed uit Lisa. is het je bedoeling om de planten in de volle grond te zetten? Volgens mijn mening is het beter wat goede aarde te kopen. Goedkope potgrond is wel leuk voor je portemonnee, maar ik weet niet of het zo goed is voor planten die al flink aan de groei zijn. Zelf heb ik dit jaar voor het eerst kwekersaarde gekocht om mijn tomaten in de verpotten..daar zit lekker veel voeding in voor een goede start. Dat meng ik dan nog in de pot met molsaarde.

Alvast heel erg gefeliciteerd met je verjaardag morgen..moge je veel zon en bonnen krijgen

Link naar reactie

Gefeliciteerd!!!!

 

Waaaauwie wat is jouw aubergine mooi groot zeg!!!

Die van mij gaat heel goed hoor maar die is echt niet zo groot nog, heb je ook al bloemen erin? Weet niet of ik ze moet verwijderen?

En de rest ziet er ook steengoed uit.

 

Ik zat trouwens even op mijn blogje te kijken en toen zag ik dat er steeds mensen van jouw site naar de mijne kwamen. Hahha ik op jouw webwinkel gekeken en heb je een link naar mijn blogje gezet, leuk

 

Een fijne dag vandaag!!!

Link naar reactie

Dank jullie allemaal!

Nu even snel een berichtje plaatsen en daarna weer verder met koken en 't huis aan kan maken voor de visite.

Het grootste deel van de tomaten en de paprika's/pepers moeten in de kas komen (in emmers en potten). De rest komt buiten in de volle grond te staan.

En ik had inderdaad een link gezet op m'n site Rantje. Jij maakt ook reclame voor mij , dus vandaar.

aangepast door Lisa
Link naar reactie

Oops, per ongeluk op quote gedrukt om m'n bericht te editen. Kan iemand dit verwijderen.

aangepast door Lisa
Link naar reactie
Gast
Voeg een reactie toe

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...