Ga naar inhoud

Moestuin seizoen van Loes

  • updates
    40
  • reacties
    97
  • bezoekers
    4615

Compost


loes

4767 weergaven

Vandaag is het Landelijke Compostdag. Vanmorgen een paar bakken compost opgehaald.

 

Moestuintje is voorzien van een laagje compost.

P1080153640x480.jpg

Alle vakken opnieuw uitgezet Het snoeiafval beviel toch niet zo goed. deze keer de vakken met draad afgezet.

Het ziet er allemaal nog wat kaal uit. De eerste radijsjes komen al boven dus dat zal vast snel veranderen.

 

Ook de border in de achtertuin is voorzien van een laagje compost. Ook die is nog erg kaal.

P1080149640x480.jpg

Deze border zat helemaal vol met lelietjes van dalen. Ik heb de afgelopen weken(met hulp) alle grond uit de border gespit, de wortels eruit gezocht en daarna alles weer terug gespit.

De hortensia's staan er wat zielig bij maar er komt alweer blad aan dus ik ga er vanuit dat ze het redden. Met de schoonmaakactie moesten de hortensia's er ook uit en de wortels zijn schoongespoeld om alle lelietjes van dalen te kunnen verwijderen. Onder de grond snoeien betekend ook boven de grond snoeien, alleen de takken van vorig jaar mochten blijven.

2 reacties


Aanbevolen reacties

Ik heb ook vanochtend compost gehaald, het was al 7.30 een grote rij van autos voor de Mileustraat van Tilburg (ging pas 8.00 open). Gelukkig moesten we maar drie kwartier wachten en dan was het onze beurt.

Nu ruikt alles in mijn tuin (en kas!) heerlijk!

Link naar reactie

hier was het extreem rustig bij het compost halen.

 

we konden vanaf 8:30uur terecht. geen rij en maar 2 andere auto's gezien + degene die toezicht hield.

uurtje later nog een keer heen gereden (we hebben geen trekhaak en geen kar) en toen stonden we er helemaal alleen te scheppen.

Link naar reactie
Gast
Voeg een reactie toe

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...